Szülői vélemények intézményünkről

Szülőként azt szeretem a Zugliget Oviban, hogy nagyon családias, barátságos, az óvónőktől kezdve, a dadusokon és a kertészen át az óvodavezetőig, mindenki kedves és segítőkész.

Ősztől a második gyerekem is ebbe az oviba fog járni, de már rengetegen ismerik őt névről.

Azt tapasztalom, hogy az óvoda pedagógiai programja valóban megvalósul, a gyerekem napról napra gyarapszik tudásában, önállóságában. Tetszik, hogy a természet szeretetére nevelik a gyerekeket, ami természetbúvár programokban, kirándulásokban, az ovi kertjéről való gondoskodásban, de a tematikus hetek témáiban is megnyilvánul.

Az óvónők elhivatottak és lelkesek, bizalommal vagyok feléjük. Hálás vagyok, hogy a gyerekeim ovis évei ebben a közösségben telhetnek.

Rózsaszín csoportos szülő