Állásajánlatok
Óvodapedagógus
1 fő jelentkezését várjuk:

Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat fenntartásában működő Zugliget Óvodába óvodapedagógusokat keres.

• Feladatok:

Óvodapedagógusi feladatok ellátása

• Pályázati feltételek:

-Óvodapedagógus diploma

-Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség, erkölcsi bizonyítvány

• Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: határozott, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra)

• Amit kínálunk:
    • Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony;
    • Próbaidő: 4 hónap
    • Barátságos csapat, igényes munkakörnyezet.
    • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a 2023. évi LII. törvény a pedagógusok új életpályájáról rendelkezései az irányadók;
    • Hegyvidék Pótlék illetménykiegészítés;
    • Pályakezdő pedagógusok részére a gyakornoki időre a Hegyvidék Pótlék illetménykiegészítésen felül még bruttó 12.300 Ft/hó illetménykiegészítés
    • Cafeteria bruttó 250.000 Ft/év
    • Önkormányzatunk az Alkotás u. 21. szám alatti megújult épületben, a „Hegyvidéki Közszolgálati Fecskeház”- ban lakhatási lehetőséget is biztosít az újonnan felvett munkavállalók számára önálló családi otthonuk megteremtéséig. A szolgálati lakás bérbeadásának feltétele, hogy az igénylő megfeleljen az Önkormányzat tulajdonában álló lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek bérletéről, a lakások lakbérének mértékéről, valamint a lakbértámogatásról szóló 34/2017. (IX.27.) számú önkormányzati rendelet 18/A. §-ában foglalt feltételeknek.

• A munkavégzés helye: Zugliget Óvoda (1125 Budapest, Zalai út 2.)

• A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány, végzettséget igazoló okirat másolata, nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban érintettek megismerhetik

• A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

• A pályázat benyújtásának határideje: 2024. augusztus 31.

A pályázat benyújtásának módja: elektronikus úton Mári Gáborné óvodaigazgató részére a zugliget.ovoda@hegyvidek.hu e-mail címen keresztül.

• A pályázat elbírálásának határideje: 2024. szeptember 05.