Zugliget Óvoda

Hegyvidéki Önkormányzat

Tájékoztató 2020.03.13.

Tisztelt Szülők!

A koronavírus miatt nagyon sok szülő kikérte a gyermekét az óvodából.

Az igazolással kapcsolatban, a Házirend Mellékletét kell kitölteni, majd e-mailben elküldeni címünkre. zugligetovoda@gmail.com

Abban az esetben, ha a gyermek nem jön óvodába, kérem az étkezést mondják le!

Javaslom, hogy aki meg tudja oldani, tartsa otthon gyermekét, hiszen mindenkinek fontos, hogy biztonságban tudjuk szeretteinket.

Az óvoda nem zár be, míg felsőbb utasítást nem kapunk, dolgozunk. Kérem Önöket, hogy felelősségteljes állampolgárokként kezeljék a kialakult helyzetet!

Továbbá tájékoztatom Önöket, hogy a gyerekek semmilyen külső rendezvényen nem vesznek részt, a délutáni külön órákat és az úszásoktatást is bizonytalan ideig szüneteltetjük.

A magyar kormány operatív törzset hozott létre az új koronavírus elleni küzdelem érdekében. Ezen a honlapon hiteles és naprakész információkat talál a hatósági intézkedésekről, a megelőzéshez szükséges lépésekről és teendőkről a panaszok esetén.

Tegyünk mindannyian az egészségünkért!

Információs vonalak:

koronavirus@bm.gov.hu