Zugliget Óvoda

Hegyvidéki Önkormányzat

Tájékoztató 2020.03.30.

Tisztelt Szülők!

Jelen helyzetre tekintettel és Polgármester Úr utasítására 2020. március 18-tól az óvodák kerületünkben is zárva tartanak,csak ügyeletet biztosítunk két intézményben.

Ügyeleti rend:

• 2020. március 18 – április 9.:Orbánhegyi Óvodák és Normafa Óvoda
  • 2020. április 14 – április 30.: Táltos Óvoda és Zugliget Óvoda
  • 2020. május 4 – május 22.: Süni Óvodák és Hegyvidéki Mesevár Óvoda
  • 2020. május 25 – június 12.: Városmajori Óvodák és Csermely tagóvoda
  • 2020. június 15 – július 10.: Mackós Óvoda és KIMBI Óvoda

Az óvodai nyílt napok elmaradnak minden óvodában!

Az óvodai beiratkozással kapcsolatosan hamarosan tájékoztatást adunk az Önkormányzat honlapján, hivatalos facebook oldalán, és az óvodák honlapján, kérem, kövesse ezeket figyelemmel!

Abban az esetben, ha a gyermekének ügyeletet kér, az étkezést a menza rendszer felületén jelezze!

Javaslom, hogy aki meg tudja oldani, tartsa otthon gyermekét, hiszen mindenkinek fontos, hogy biztonságban tudjuk szeretteinket.Kérem Önöket, hogy felelősségteljes állampolgárokként kezeljék a kialakult helyzetet!

A magyar kormány operatív törzset hozott létre az új koronavírus elleni küzdelem érdekében. Ezen a honlapon hiteles és naprakész információkat talál a hatósági intézkedésekről, a megelőzéshez szükséges lépésekről és teendőkről a panaszok esetén.

Tegyünk mindannyian az egészségünkért!

Információs vonalak:

koronavirus@bm.gov.hu